BASINDA BİZ

Basında çıkan haberlerimize aşagıdaki medya kuruluşlarına tıklayarak göz atabilirsiniz.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Küçükçekmece Sinopspor’dan muhteşem dayanışma gecesi!

Küçükçekmece Sinopspor’dan muhteşem dayanışma gecesi!

TFF Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 1. Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı. Katılımın geniş olduğu yemekte siyaset, spor ve sivil toplum kuruluşlarına ait çok sayıda kişi bir araya geldi. Gecede, Sinop Ayancıklı Galatasaray ve Milli Takım’ın eski futbolcusu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı imzalı forması, açık arttırmada 159 bin liraya satışa sunuldu. Formayı yine Sinoplu Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş aldı.

İstanbul‘da bulunan yaklaşık 600 bin Sinoplu’yu temsil eden, TFF Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3. Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı. Her kesimden Sinoplu’nun katılımının geniş olduğu gecede, spor, siyaset ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile üyesi olan çok sayıda kişi bir araya geldi.

DAYANIŞMA GECESİNE KATILIM YÜKSEK OLDU!

 

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen, çoşkulu geçen, birlik, beraberlik ve dayanışma gecesine eski AK Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, MHP İstanbul Milletvekili Ahmet Çakar, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Recep Şencan, İstanbul Vali Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Hüseyin Yılmaz İst. Vali Yardımcısı, geçmiş dönem müsteşar Konuk Mustafa Kemal Zengin, Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı Gürsel Akpınar, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Gürbüz, spor yazarı Atilla Gökçe, eski TRT spiker Orhan Ertanhan, Türkiye Gazetesi Spor Müdürü Hasan Sarıçiçek, Gazeteci Yalçın Bayer, Galatasaray Kulübü eski Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Teknik Direktör Yılmaz Vural, İASKF Başkan Vekili İbrahim Mamati, SİAD Başkanı Turgay Öztürk, SİYAD Başkanı Adnan Çeliker, SüperHaber muhabiri gazeteci Mevlüt Yüksel, reklamcı Hulusi Derici ve Adil Yıldız, Çorluspor Kulübü Başkanı Yusuf Gümüş, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Küçükçekmece ilçesi spor kulüp temsilcileri, gurbetçiler, 57 taraftar grubunun yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.

Gecenin sunumunu Küçükçekmece Sinopspor Koordinatörü Barbaros Baltacı yaptı.

“O SENE BU SENE, KÜÇÜKÇEKMECE SİNOPSPOR 3.LİGE”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Küçükçekmece Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan, “Küçükçekmece Sinopspor’u 3. Lige çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Sizlerden özveri ve destek istiyorum. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte el birliği yaparak bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Sinop’un birlik ve beraberlik içinde 3. Lige çıkması için sizlerden özveri ve destek istiyorum. Bu destek maddi değil manevi destektir. Sizlerden sosyal medyada Küçükçekmece Sinopspor’dan bahsetmenizi, tribünlere gelip takımlarınıza destek olmanızı, heryerde Küçükçekmece Sinopspor’u konuşmanızı istiyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Gecede, daha sonra ünlü ses sanatçısı Ömer Danış birbirinden sevilen şarkı ve türküleriyle unutulmaz bir gece yaşattı.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Sinoplular İstanbul’da birlik gecesinde buluştu

İstanbul Küçükçekmece Sinopspor birlik ve beraberlik gecesi büyük bir katılımla yapıldı. Gece, önemli isimleri ağırladı.

Tarihinde ilk kez BAL liginde top koşturan ve ilk sezonunda ilk yarıyı 22 puanla lider bitiren İstanbul Küçükçekmece Sinopspor, düzenlenen birlik gecesinde başarısını taçlandırdı.

Küçükçekmece Nikah Sarayında gerçekleştirilen ve Türk futbolunun önemli isimlerinin de katıldığı gecede; gecede renkli görüntüler yaşandı. Çok sayıda siyaset, spor, STK, medya ve iş dünyasının önemli isminin katıldığı gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Bölge 3. Grup’ta ilk yarı sonunda kulübü liderliğe taşıyan takım oyuncuları ile teknik heyet ve yöneticilerinin alkış ve tezahüratlarla sahneye çıktığı gecede, kulüp yönetimi Başkan Rafet Orhan ile birlikte sahneden katılımcıları selamladı. Küçükçekmece Sinopspor Kulübü Başkanı Rafet Orhan konuşmasına, tüm yönetim kurulu üyelerine emeklerinden dolayı, tüm katılımcılara da katılımlarından dolayı teşekkür ederek konuşmasına başladı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Rafet Orhan Küçükçekmece Sinopspor’a en başta kamuoyu desteği beklediklerini belirterek, hedeflerinin 3. lig olduğunu yineledi.

Selamlama konuşmalarıyla devam eden gecede, sanatçı Ömer Danış sahne aldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden programa; CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu ve eski Milletvekili Ahmet Özal başta olmak üzere çok sayıda siyaset, spor, STK ve iş dünyasının önemli ismi katıldı. Programda Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Atilla Gökçe, sevilen Teknik Direktör Yılmaz Vural ve Galatasaray kulübü eski başkan yardımcılarından Yusuf Günay ve Ahmet Özal, Vitrinhaber Muhabiri Ertuğrul Tanrıöver’e özel açıklamalarda bulundu.

 

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul Sinopspor’da camianın önde gelen isimleri ve taraftarlar, dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

İstanbul Sinopspor dayanışma yemeğinde bir araya geldi

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul Sinopspor’da dayanışma yemeği düzenlendi. İstanbul Sinopspor Başkanı Rafet Orhan ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona Teknik Direktör Yılmaz Vural, Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay, spor yazarı Atilla Gökçe ve İstanbul Sinopsporlu yöneticiler ile taraftarlar katılım gösterdi. 44 yıllık bir kulüp olduklarını ifade eden Başkan Rafet Orhan, “Bu emeklerin alın terlerinin akıl terlerinin taçlanmasını istiyoruz. Allah’a şükürler olsun, şu iki dönemi lider olarak bitirdik. Lig sonunda da üçüncülüğe çıkmak için transferlerimizi yaptık. Başta hocamız olduğu gibi spor kamuoyundan ve Sinoplular adına çok büyük destek alıyoruz. Ben şunu hep söylüyorum; Sinoplular birlik ve beraberliğe çok tutkun insanlardır. Allah nasip ederse bizim çabalarımızla TFF 3. Lig’e çıkacağız” şeklinde konuştu.

Atilla Gökçe: “Futboldaki varlıklarını Sinopspor ismi altında göstersinler”

Spor yazarı Atilla Gökçe ise Sinop’u temsil edecek olan takımın Sinopspor adı altında birleşmesini istediğini vurgulayarak, “Amatörlük aşamasında çok çile çekti, Sinop temsili uğruna. Sinop vilayetini temsil etmek için. İstanbul’daki Sinopluları bir arada tutmak, sosyal bir dayanışma oluşturmak için. Çok yorgun bir kulüpten söz ediyoruz. Şimdi onlar çok taze bir heyecan içerisindeler. 3. Lig’e yükselmek için bu sezon sonunda inşallah büyük çaba sarf ediyorlar. 3. Lig’e çıktıktan sonra onlara bir tavsiyem olacak. Kızdırabilirim onları. Sinop ilindeki ilgililerle otursunlar, anlaşsınlar. Sinopspor olarak, İstanbul Sinopspor olarak değil, futboldaki varlıklarını göstersinler. Türkiye’de en beğendiğim illerden biri Sinop. Ben Sinop’u görmeden aşık oldum. Sinoplu kardeşlerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural: “Yemekte bizim de tuzumuz olsun diye buraya geldik”

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural da düzenlenen organizasyona katkıda bulunmak için geldiklerinin altını çizerek şu cümlelere yer verdi:

“Futbol bir spor falan değil, buradaki Sinopluları birleştiren çok önemli bir sosyal olay. O şehrin tanıtımını yapan çok önemli sosyal olay. Arkadaşlarımız da bunun bilincinde valimizle konuştu. Hepsi çok sıcak bakıyorlar. Bir dayanışma olayı bu. Bu akşam da dayanışmanın örneği. Takıma bir imkan sağlamak adına yapıldı. Biz de Atilla abi ile birlikte yemekte tuzumuz olsun diye buraya geldik.”

Adil Yıldız: “Bu yıl bu takımı 3. lige çıkarmak istiyoruz”

İstanbul Sinopspor Başkan Vekili Adil Yıldız, 3. Lig parolasıyla yola çıktıklarını vurgulayarak, “1977’de kurulan bir kulüpten bahsediyoruz. Formalar evlerde yıkanıyordu şimdi forma derdi yok ama şu anda siyasette, sanayide, insan yatırımında henüz hak ettiği değeri bulmayan ilin çocuklarıyız. Onun için 20-30 tane deli kafaya koyduk. Takımı bu sene 3. Lig’e çıkarmak istiyoruz. Hem ulusal basında yer alarak hem iş adamları olarak hem Sinop’un kanaat önderi olarak Sinop’u, İstanbul’da en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu anlamda Başkan Rafet Orhan çok hedefi olan bir insan. Biz de bu hedefte devam ediyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Yusuf Günay: “Her türlü desteği Sinopspor’a vereceğiz”

Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay, İstanbul Sinopspor’a destek vereceklerini belirterek, “Öncelikle Rafet başkanı böyle bir gece düzenlediği için kutluyorum. Sinopspor, Sinopluların gururu olmaya devam ediyor, lider durumda. Ümit ediyoruz ki bu sene şampiyon olacak. Biz de elimizden gelen her türlü desteği Sinopspor’a vereceğiz. Bunu da hak ediyor” diye konuştu.
Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal da geceye imzalı forma göndererek katkıda bulundu.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

İstanbul Sinopspor dayanışma yemeğinde bir araya geldi

Bölgesel Amatör Lig’de savaş fail İstanbul Sinopspor’da toplumun önde mevrut adları ve taraftarlar, dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

İstanbul Sinopspor dayanışma yemeğinde bir araya geldi

Bölgesel Amatör Lig’de uğraş fail İstanbul Sinopspor’da dayanışma yemeği düzenlendi. İstanbul Sinopspor Başkanı Rafet Orhan ev sahipliğinde planlı organizasyona Teknik Direktör Yılmaz Vural, Galatasaray’ın emektar yöneticisi Yusuf Günay, spor yazarı Atilla Gökçe ve İstanbul Sinopsporlu yöneticiler ile taraftarlar paydaşlık gösterdi. 44 salname bir pakt olduklarını anlatım fail Başkan Rafet Orhan, “Bu emeklerin huzur terlerinin beyin terlerinin taçlanmasını istiyoruz. Allah’a şükürler olsun, şu dü devri reis şekilde bitirdik. Lig böylecene da üçüncülüğe büyümek düşüncesince transferlerimizi yaptık. Başta hocamız bulunduğu üzere spor kamuoyundan ve Sinoplular namına aşırı iri dayanaklık buyurmak alıyoruz. Ben şurası daim söylüyorum; Sinoplular bütünlük ve beraberliğe aşırı mecbur insanlardır. Allah baht ederse bizim çabalarımızla TFF 3. Lig’e çıkacağız” halinde konuştu.

Atilla Gökçe: “Futboldaki varlıklarını Sinopspor ismi altında göstersinler”

Spor yazarı Atilla Gökçe ise Sinop’u anabolizma edecek bulunan takımın Sinopspor ismi altında birleşmesini istediğini vurgulayarak, “Amatörlük etabında aşırı zorluk çekti, Sinop temsili uğruna. Sinop vilayetini anabolizma buyurmak için. İstanbul’daki Sinopluları bir arada tutmak, toplumsal bir dayanışma kurmak için. Çok bitkin bir kulüpten lakırtı ediyoruz. Şimdi onlar aşırı körpe bir cümbüş içerisindeler. 3. Lig’e pekleşmek düşüncesince bu mevsim böylecene inşallah iri güç harcama ediyorlar. 3. Lig’e çıktıktan sonradan onlara bir tavsiyem olacak. Kızdırabilirim onları. Sinop ilindeki ilgililerle otursunlar, anlaşsınlar. Sinopspor olarak, İstanbul Sinopspor şekilde değil, futboldaki varlıklarını göstersinler. Türkiye’de en beğendiğim illerden bir tanesi Sinop. Ben Sinop’u ortada olmaksızın araklama oldum. Sinoplu kardeşlerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural: “Yemekte bizim de tuzumuz olsun niteleyerek buraya geldik”

Deneyimli uygulayım yönetmen Yılmaz Vural da planlı organizasyona katkıda mevcut olmak düşüncesince geldiklerinin altını çizerek şu cümlelere arazi verdi:

“Futbol bir spor filan değil, buradaki Sinopluları birleştiren aşırı ehemmiyetli bir toplumsal olay. O kentin tanıtımını karşıcı aşırı ehemmiyetli toplumsal olay. Arkadaşlarımız da bunun farkında valimizle konuştu. Hepsi aşırı yunak bakıyorlar. Bir dayanışma vakası bu. Bu akşam ezanı da dayanışmanın örneği. Takıma bir olanak gelmek namına yapıldı. Biz de Atilla abi ile beraberce yemekte tuzumuz olsun niteleyerek buraya geldik.”

Adil Yıldız: “Bu sene bu ekibi 3. lige boşaltmak istiyoruz”

İstanbul Sinopspor Başkan Vekili Adil Yıldız, 3. Lig parolasıyla yola çıktıklarını vurgulayarak, “1977’de kurulan bir kulüpten bahsediyoruz. Formalar evlerde yıkanıyordu demincek biçim problemi namevcut ancak şu anda siyasette, sanayide, insanoğlu yatırımında daha adalet etmiş bulunduğu kıymeti bulmayan ilin çocuklarıyız. Onun düşüncesince 20-30 kıta sersem kafaya koyduk. Takımı bu sene 3. Lig’e boşaltmak istiyoruz. Hem millî basında arazi alarak hem iş adamları şekilde hem Sinop’un doyum lideri şekilde Sinop’u, İstanbul’da en dobra biçimde anabolizma buyurmak istiyoruz. Bu manada Başkan Rafet Orhan aşırı amacı bulunan bir insan. Biz de bu hedefte bitmeme ediyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Yusuf Günay: “Her çeşitli desteği Sinopspor’a vereceğiz”

Galatasaray’ın emektar yöneticisi Yusuf Günay, İstanbul Sinopspor’a dayanaklık buyurmak vereceklerini belirterek, “Öncelikle Rafet başkanı hakeza bir tün düzenlemiş bulunduğu düşüncesince kutluyorum. Sinopspor, Sinopluların gururu olmaya bitmeme ediyor, reis durumda. umut ederiz ki bu sene böke olacak. Biz de elimizden mevrut rastgele çeşitli desteği Sinopspor’a vereceğiz. Bunu da adalet ediyor” niteleyerek konuştu.
Galatasaraylı emektar topçu Hakan Ünsal da geceye imzalı biçim göndererek katkıda bulundu.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Küçükçekmece Sinopspor gecesinde Hakan Ünsal’ın forması 159 bin TL’ye satıldı!

Küçükçekmece Sinopspor gecesinde Hakan Ünsal#39;ın forması 159 bin TL#39;ye satıldı!

Küçükçekmece Sinopspor’dan muhteşem dayanışma gecesi! Hakan Ünsal’ın forması  159 bin TL’ye satıldı!

TFF Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü,birlik,beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı.Katılımın geniş olduğu yemekte siyaset, spor ve sivil toplum kuruluşlarına ait çok sayıda kişi bir araya geldi.Gece de,Sinop Ayancıklı Galatasaray ve Milli Takım’ın eski futbolcusu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı imzalı forması,açık arttırma da159 bin liraya Galatasaray’ın eski Milli futbolcu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma ile satışa sunuldu. Formayı yine Sinoplu Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş aldı. Türkiye’nin en huzurlu şehri Slnop’un İstanbul’da bulunan gurbetçileri,muhteşem bir gece ile dayanışma örneği sergiledi.

KÜÇÜKÇEKMECE SİNOPSPOR 3.LİGE YÜKSELMEYE KOŞUYOR!

İstanbul’da bulunan yaklaşık 600 bin Sinoplu’yu temsil eden,TFF Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 3.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü,birlik,beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı.Her kesimden Sinoplu’nun katılımının geniş olduğu gece de,spor, siyaset ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile üyesi olan,çok sayıda kişi bir araya geldi.

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen,çoşkulu geçen, birlik,beraberlik ve dayanışma gecesine CHP İstanbul Milletvekili,TBMM CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay , Ak Parti Sinop eski milletvekili Cengiz Tokmak, MHP İstanbul Milletvekili Ahmet Çakar, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av.Recep Şencan,İstanbul Vali Yardımcısı Hüseyin Yılmaz,Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Hüseyin Yılmaz İst. Vali Yardımcısı,geçmiş dönem müsteşar Konuk Mustafa Kemal Zengin,Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı Gürsel Akpınar, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Gürbüz, Spor yazarı Atilla Gökçe, eski TRT spiker Orhan Ertanhan,Türkiye Gazetesi Spor Müdürü Hasan Sarıçiçek,Gazeteci Yalçın Bayer, Galatasaray kulübü eski başkan yardımcısı Yusuf Günay, Teknik Direktör Yılmaz Vural, İASKF Başkan Vekili İbrahim Mamati, SİAD Başkanı Turgay Öztürk, SİYAD Başkanı Adnan Çeliker, İş İnsanı Fehmi Öztürk, SüperHaber muhabiri gazeteci Mevlüt Yüksel,reklam,tanıtım ve organizasyon sektörünün tanınmış ismi Hulusi Derici ile Adil Yıldız,Çorluspor Kulübü Başkanı Yusuf Gümüş ,Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Küçükçekmece ilçesi spor kulüp temsilcileri , Gurbetçiler 57 taraftar grubunun yanı sıra, çok sayıdaki kişi katıldı. Gecenin sunumunu yapan Küçükçekmece Sinopspor Koordinatörü Barbaros Baltacı yaptı.

 

ORHAN:O SENE BU SENE,KÜÇÜKÇEKMECE SİNOPSPOR 3.LİGE”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Küçükçekmece Sinopspor kulüp Başkanı Rafet Orhan,Küçükçekmece Sinopspor’u 3.Lige çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız.Sizlerden özveri ve destek istiyorum.”diyerek başladığı konuşmasın da,”Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte el birliği yaparak bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Sinop’un birlik ve beraberlik içinde 3.Lige çıkması için sizlerden özveri ve destek istiyorum. Bu destek maddi değil manevi destektir. Sizlerden sosyal medyada Küçükçekmece Sinopspor’dan bahsetmenizi, tribünlere gelip takımlarınıza destek olmanızı, heryerde Küçükçekmece Sinopspor’u konuşmanızı istiyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

KÜÇÜKÇEKMECE’YE BİR PROFESYONEL KULÜP YAKIŞIR!”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi de yaptığı konuşmada daha önce kendisinin de Cennet Barbaros spor kulübüne 15 sene kulüp başkanlığı yaptığını, Rafet Orhan’ın halinden çok iyi anladığını söyledi. Rafet Başkanın halinden çok iyi anlıyorum. Rafet Başkan hiç endişe etmesin. Tuttuğunu koparır. O sene bu sene hep birlikte 3.lige gidiyoruz diyorsa yapar. Emin olun yapar .Küçükçekmece Türkiye’nin en büyük ilçelerinden bir tanesi. İstanbul’un da en büyük ikinci ilçesidir.Küçükçekmece’ye bir tane profesyonel futbol kulübü fazlasıyla yakışır diye düşünüyorum dedi. İstanbul Milletvekili ve TBMM CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay da ,Kalbimiz bu amblem için atıyor. Bize bu gururu yaşatmak üzereler. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu mesele hepimizin meselesi. Ayrı, gayrı yok. Bütün Sinoplular’ın bu takımın şampiyon olması için son dakikaya kadar kalbi Sinopspor için atacak. Biz de üstümüze düşeni yapacağız ifadelerine yer verdi.

YUSUF GÜNAY:” HER TÜRLÜ DESTEĞİ SİNOP SPOR İÇİN VERECEĞİZ”

Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay, İstanbul Sinopspor’a destek vereceklerini belirterek, “Öncelikle Rafet başkanı böyle bir gece düzenlediği için kutluyorum. Sinopspor, Sinopluların gururu olmaya devam ediyor, lider durumda. Ümit ediyoruz ki bu sene şampiyon olacak. Biz de elimizden gelen her türlü desteği Sinopspor’a vereceğiz. Bunu da hak ediyor” diye konuştu. Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal da geceye imzalı forma göndererek katkıda bulundu.

Atilla Gökçe: “FUTBOLDAKİ VARLIKLARINI SİNOSPOR İSMİ ALTIN DA GMSTERDİNLER!”

Spor yazarı Atilla Gökçe ise Sinop’u temsil edecek olan takımın Sinopspor adı altında birleşmesini istediğini vurgulayarak, “Amatörlük aşamasında çok çile çekti, Sinop temsili uğruna. Sinop vilayetini temsil etmek için. İstanbul’daki Sinopluları bir arada tutmak, sosyal bir dayanışma oluşturmak için. Çok yorgun bir kulüpten söz ediyoruz. Şimdi onlar çok taze bir heyecan içerisindeler. 3. Lig’e yükselmek için bu sezon sonunda inşallah büyük çaba sarf ediyorlar. 3. Lig’e çıktıktan sonra onlara bir tavsiyem olacak. Kızdırabilirim onları. Sinop ilindeki ilgililerle otursunlar, anlaşsınlar. Sinopspor olarak, İstanbul Sinopspor olarak değil, futboldaki varlıklarını göstersinler. Türkiye’de en beğendiğim illerden biri Sinop. Ben Sinop’u görmeden aşık oldum. Sinoplu kardeşlerimize başarılar diliyorum” ifadel

 

YILMAZ VURAL:GECE DE BİZİM DE TUZUMUZ OLSUN DİYR BURAYA GELDİK”

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural da düzenlenen organizasyona katkıda bulunmak için geldiklerinin altını çizerek şu cümlelere yer verdi: “Futbol bir spor falan değil, buradaki Sinopluları birleştiren çok önemli bir sosyal olay. O şehrin tanıtımını yapan çok önemli sosyal olay. Arkadaşlarımız da bunun bilincinde valimizle konuştu. Hepsi çok sıcak bakıyorlar. Bir dayanışma olayı bu. Bu akşam da dayanışmanın örneği. Takıma bir imkan sağlamak adına yapıldı. Biz de Atilla abi ile birlikte yemekte tuzumuz olsun diye buraya geldik.”

ENGİN ALTAY:BİZ DE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Küçükçekmece Sinop Spor’un gecesin de,CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkan Vekili Engin Altay da ,”Kalbimiz bu amblem için atıyor. Bize bu gururu yaşatmak üzereler. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu mesele hepimizin meselesi. Ayrı, gayrı yok. Bütün Sinoplular’ın bu takımın şampiyon olması için son dakikaya kadar kalbi Sinopspor için atacak. Biz de üstümüze düşeni yapacağız ifadelerine yer verdi.

 

Geceye katılanlar..Spor yazarları Atilla Gökçe,Hasan Sarıçiçek,GS eski yöneticisi Yusuf Günay,Yılmaz Vural,Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi,Orhan Ertanhan ve Adil Yıldız

HAKAN ÜNSAL’IN FORMASI 159 BİN TL’YE SATILDI!

Yapılan protokol konuşmalarının ardından, kulübün kuruluşundan bu zamana kadar maddi manevi destek verenlere plaketleri takdim verilmesin ardından Galatasaraylı eski Milli futbolcu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma ile satışa sunuldu. Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma SİAD Başkanı Turgut Öztürk ile Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş’ün kıyasıya çekiştiği açık artırmayı Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş’ 159 Bin Liralık ücretle kazandı.Küçükçekmece Sinopspor’un dayanışma gecesin de,daha sonra, ünlü ses sanatçısı Ömer Danış birbirinden sevilen şarkı ve türküleriyle unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Küçükçekmece Sinopspor Yöneticisi ve Gazeteci Mevlüt Yüksel, eski başkanlardan Hüseyin Demirkol’a gece de bir plaket verdi.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Hakan Ünsal’ın forması 159 bin TL’ye satıldı!

TFF Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı. Katılımın geniş olduğu yemekte siyaset, spor ve sivil toplum kuruluşlarına ait çok sayıda kişi bir araya geldi. Gecede, Sinop Ayancıklı Galatasaray ve Milli Takım’ın eski futbolcusu Hakan Ünsal‘ın 57 numaralı imzalı forması, açık arttırmada 159 bin liraya Galatasaray’ın eski Milli futbolcu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma ile satışa sunuldu. Formayı yine Sinoplu Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş aldı.
Hakan Ünsal'ın forması 159 bin TL'ye satıldı!

 Türkiye’nin huzurlu şehri Sinop’un İstanbul’da bulunan gurbetçileri, dayanışma örneği sergiledi. İstanbul’da bulunan yaklaşık 600 bin Sinoplu’yu temsil eden, TFF Bölgesel Amatör Lig  7.Bölge 3.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü, birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı. Her kesimden Sinoplu’nun katılımının geniş olduğu gecede, spor, siyaset ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile üyesi olan, çok sayıda kişi bir araya geldi. Coşkulu geçen, birlik, beraberlik ve dayanışma gecesine CHP İstanbul Milletvekili, TBMM CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay , Ak Parti Sinop eski milletvekili Cengiz Tokmak, MHP İstanbul Milletvekili Ahmet Çakar,8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av.Recep Şencan, İstanbul Vali Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, geçmiş dönem müsteşar Konuk Mustafa Kemal Zengin, Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı Gürsel Akpınar, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Gürbüz, Milliyet yazarı Atilla Gökçe, eski TRT spiker Orhan Ertanhan, Türkiye Gazetesi Spor Müdürü Hasan Sarıçiçek, Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, Galatasaray kulübü eski başkan yardımcısı Yusuf Günay, Teknik Direktör Yılmaz Vural, İASKF Başkan Vekili İbrahim Mamati, SİAD Başkanı Turgay Öztürk,  iş adamı Fehmi Öztürk, SİYAD Başkanı Adnan Çeliker, gazeteci Mevlüt Yüksel, Hulusi Derici ile Adil Yıldız, Çorluspor Kulübü Başkanı Yusuf Gümüş ,Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Küçükçekmece ilçesi spor kulüp temsilcileri ,Gurbetçiler 57 taraftar grubunun yanı sıra, çok sayıdaki kişi katıldı.

ORHAN:O SENE BU SENE,KÜÇÜKÇEKMECE SİNOPSPOR 3.LİGE”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Küçükçekmece Sinopspor kulüp Başkanı Rafet Orhan, Küçükçekmece Sinopspor’u 3.Lige çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Sizlerden özveri ve destek istiyorum.” diyerek başladığı konuşmasında “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte el birliği yaparak bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Sinop’un birlik ve beraberlik içinde 3.Lige çıkması için sizlerden özveri ve destek istiyorum. Bu destek maddi değil manevi destektir. Sizlerden sosyal medyada Küçükçekmece Sinopspor’dan bahsetmenizi, tribünlere gelip takımlarınıza destek olmanızı, her yerde Küçükçekmece Sinopspor’u konuşmanızı istiyor” ifadelerini kullandı.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

İstanbul Sinopspor dayanışma yemeğinde bir araya geldi

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul Sinopspor’da camianın önde gelen isimleri ve taraftarlar, dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul Sinop spor‘da camianın önde gelen isimleri ve taraftarlar, dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İstanbul Sinop spor‘da dayanışma yemeği düzenlendi. İstanbul Sinop spor Başkanı Rafet Orhan ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona Teknik Direktör Yılmaz Vural, Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay, spor yazarı Atilla Gökçe ve İstanbul Sinopsporlu yöneticiler ile taraftarlar katılım gösterdi. 44 yıllık bir kulüp olduklarını ifade eden Başkan Rafet Orhan, “Bu emeklerin alın terlerinin akıl terlerinin taçlanmasını istiyoruz. Allah’a şükürler olsun, şu iki dönemi lider olarak bitirdik. Lig sonunda da üçüncülüğe çıkmak için transferlerimizi yaptık. Başta hocamız olduğu gibi spor kamuoyundan ve Sinoplular adına çok büyük destek alıyoruz. Ben şunu hep söylüyorum; Sinoplular birlik ve beraberliğe çok tutkun insanlardır. Allah nasip ederse bizim çabalarımızla TFF 3. Lig’e çıkacağız” şeklinde konuştu.

Atilla Gökçe: “Futboldaki varlıklarını Sinopspor ismi altında göstersinler”

Spor yazarı Atilla Gökçe ise Sinop’u temsil edecek olan takımın Sinopspor adı altında birleşmesini istediğini vurgulayarak, “Amatörlük aşamasında çok çile çekti, Sinop temsili uğruna. Sinop vilayetini temsil etmek için. İstanbul’daki Sinopluları bir arada tutmak, sosyal bir dayanışma oluşturmak için. Çok yorgun bir kulüpten söz ediyoruz. Şimdi onlar çok taze bir heyecan içerisindeler. 3. Lig’e yükselmek için bu sezon sonunda inşallah büyük çaba sarf ediyorlar. 3. Lig’e çıktıktan sonra onlara bir tavsiyem olacak. Kızdırabilirim onları. Sinop ilindeki ilgililerle otursunlar, anlaşsınlar. Sinopspor olarak, İstanbul Sinopspor olarak değil, futboldaki varlıklarını göstersinler. Türkiye’de en beğendiğim illerden biri Sinop. Ben Sinop’u görmeden aşık oldum. Sinoplu kardeşlerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural: “Yemekte bizim de tuzumuz olsun diye buraya geldik”

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural da düzenlenen organizasyona katkıda bulunmak için geldiklerinin altını çizerek şu cümlelere yer verdi:

“Futbol bir spor falan değil, buradaki Sinopluları birleştiren çok önemli bir sosyal olay. O şehrin tanıtımını yapan çok önemli sosyal olay. Arkadaşlarımız da bunun bilincinde valimizle konuştu. Hepsi çok sıcak bakıyorlar. Bir dayanışma olayı bu. Bu akşam da dayanışmanın örneği. Takıma bir imkan sağlamak adına yapıldı. Biz de Atilla abi ile birlikte yemekte tuzumuz olsun diye buraya geldik.”

Adil Yıldız: “Bu yıl bu takımı 3. lige çıkarmak istiyoruz”

İstanbul Sinopspor Başkan Vekili Adil Yıldız, 3. Lig parolasıyla yola çıktıklarını vurgulayarak, “1977’de kurulan bir kulüpten bahsediyoruz. Formalar evlerde yıkanıyordu şimdi forma derdi yok ama şu anda siyasette, sanayide, insan yatırımında henüz hak ettiği değeri bulmayan ilin çocuklarıyız. Onun için 20-30 tane deli kafaya koyduk. Takımı bu sene 3. Lig’e çıkarmak istiyoruz. Hem ulusal basında yer alarak hem iş adamları olarak hem Sinop’un kanaat önderi olarak Sinop’u, İstanbul’da en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu anlamda Başkan Rafet Orhan çok hedefi olan bir insan. Biz de bu hedefte devam ediyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Yusuf Günay: “Her türlü desteği Sinopspor’a vereceğiz”

Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay, İstanbul Sinopspor’a destek vereceklerini belirterek, “Öncelikle Rafet başkanı böyle bir gece düzenlediği için kutluyorum. Sinopspor, Sinopluların gururu olmaya devam ediyor, lider durumda. Ümit ediyoruz ki bu sene şampiyon olacak. Biz de elimizden gelen her türlü desteği Sinopspor’a vereceğiz. Bunu da hak ediyor” diye konuştu.

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal da geceye imzalı forma göndererek katkıda bulundu. – İSTANBUL

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Bir formaya 159 bin lira ödeyen adam!

“Satıyorum… Var mı artıran?

Satıyorum, var mı artıran?
Sa-tı-yo-rum, 159 bin liraya Hakan Ünsal’ın formasını Yusuf Gümüş beyefendiye saaattım.”
Şaka gibi; 10 bin lira ile başlayan açık artırma 159 bin liraya ulaştı.
Doğrusu Hakan Ünsal o parayı Sinopspor’dan kazanmadı ama Sinop Ayancıklı olarak forması rekor fiyata alıcı buldu.
İşte hemşehrililik katkısı, bu!
Peki Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray formasını, Sinopspor gecesinde 159 bin lira ödeyen alıcı kim?
Üşenmedim araştırdım…
Bir formaya o kadar parayı veren kişi, ya milyarder olmalı, ya kolay para kazanmalı ya da Sinop sevdalısı olmalı?
Acaba hangisi bu kişi ve ne iş yapar, diye.
Doğrusu tek meraklı ben değildim. Yılmaz Vural Hocam da, masadaki diğer ağır konuklar Attila Gökçe, Orhan Ertanhan, Hulusi Derici, medyanın duayen ismi Yalçın Bayar da benim kadar meraklıydı.
Sinopspor Yönetim Kurulu Üyesi sevgili Adil Yıldız dostum, merakımızı gidermek adına “Çorluspor Başkanı” diye dip not verdi.
Fakat serde gazetecilik var ya, kesmedi bu açıklama beni. Zira gazetecinin “MM” diye özetleyeceğim iki sermayesi var, o da, “Merak + mantık”.
Merakımızı Adil Yıldız giderse de, mantığını açıklayamazdı.
Mesela Yusuf Gümüş Beyefendi, başkanı olduğu Çorluspor’daki futbolcu, teknik adam ve çalışanlarının alın terlerinin karşılığını zamanında ödüyor muydu?
Bitmedi, bir formaya otomobil fiyatı kadar para ödeyen bu kişi hayır ve hasenatta bulunuyor muydu?
..Ve, Yusuf Bey ne iş yapıyordu?
Hemen arka masamızda oturuyordu Yusuf Gümüş beyefendi. İlk intibaa önemlidir, derler ya… İlk Bende uyandırdığı ilk intibaa Banker Bilo gibi saf, temiz, genç, sempatik bir şahsiyetti. Biraz konuştuğunuzda ise özgüven sahibi, iddialı ve lider karakterini fark etmemek mümkün değildi.
Dahası, Yılmaz Hoca’ya anlatılanlardan öğrendiğime göre amatör seviyedeki bir mücadele de bile futbolcularının alacaklarını günü güne ödediği gibi bir de maç başına futbolculara 5 bin TL prim veriyormuş. Doğrusu etkileyici bir spor yöneticiliği.
Öğrendim ki, tam dört dönemdir, Çorlu Bakkallar Odası Başkanlığı, Tekirdağ Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, Çorlu Sinoplular Derneği Başkanlığı, Musiad Başkan Yardımcılığı ve Çorluspor Başkanlığı görevlerini yürütüyor.
Sordum; bir formaya o kadar parayı neden ödediniz, diye?
“Ben de Sinopluyum ve şehrimin takıma destek olmak gibi bir sosyal sorumluluğum var.”

O sene bu sene!

İstanbul’da en fazla hangi şehirden insan var, diye bir araştırma yapacak olursanız, Sivaslılar ilk sırayı alır. Ancak İstanbul’daki yaklaşık 600 bin Sinopluyu temsil eden Küçükçekmece Sinopspor, “O sene bu sene” mottosuyla 3. Lige selam gönderen muhteşem bir dayanışma gecesi düzenledi.  Küçükçekmece Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan ve ekibiyle iftihar ettim.
Naçizhane ben de davetliler arasındaydım.
Dayanışmanın, birlik ve beraberliğin, bizim efsane spor adamı Serhat Karadağ’ın ifadesiyle “sporun birleştirici gücü”nün önemini orada daha yakından gözlemledim. Süper Lige odaklanan ve onun dışında bir spor olayını düşünemeyen ulusal medya için de iyi bir tecrübe oldu.
O dayanışma gecesinde spor adamlarının yanı sıra siyasetin renkli simaları özetle sağdan soldan kimler kimler yoktu ki?
AK Parti eski Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, MHP İstanbul Milletvekili Ahmet Çakar, 8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal’ın oğlu ve eski milletvekilimiz Ahmet Özal, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Recep Şencan, İstanbul Vali Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, müsteşar Mustafa Kemal Zengin, Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı Gürsel Akpınar, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Gürbüz, İASKF Başkan Vekili İbrahim Mamati, SİAD Başkanı Turgay Öztürk, SİYAD Başkanı Adnan Çeliker, gazeteci dostam Mevlüt Yüksel, reklamcı Hulusi Derici ve Adil Yıldız ile Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, gurbetçiler, 57 taraftar grubunun yanı sıra çok sayıda kişi. Katılımcıların hemen hepsi Küçükçekmece Sinopspor’un yükselişi için gönülden destek verdi, işin güzel tarafı burasıydı.
Dahası Küçükçekmece Sinopspor Kulüp Başkanı Rafet Orhan’ın, “Küçükçekmece Sinopspor’u 3. Lige çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Sizlerden özveri ve destek istiyorum. Kimsenin cebinde gözümüz yok ama ortak aklı harekete geçirerek gerçek bir sinerji ortaya çıkarmak istiyoruz” ifadeleriydi.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

Küçükçekmece Sinopspor gecesinde Hakan Ünsal’ın forması 159 bin TL’ye satıldı!

Küçükçekmece Sinopspor’dan muhteşem dayanışma gecesi! Hakan Ünsal’ın forması  159 bin TL’ye satıldı!

Küçükçekmece Sinopspor gecesinde Hakan Ünsal'ın forması 159 bin TL'ye satıldı!

TFF Bölgesel Amatör Lig  7.Bölge 1.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü,birlik,beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı.Katılımın geniş olduğu yemekte siyaset, spor ve sivil toplum kuruluşlarına ait çok sayıda kişi bir araya geldi.Gece de,Sinop Ayancıklı Galatasaray ve Milli Takım’ın eski futbolcusu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı imzalı forması,açık arttırma da159 bin liraya Galatasaray’ın eski Milli futbolcu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma ile satışa sunuldu. Formayı  yine Sinoplu Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş aldı.
Türkiye’nin en huzurlu şehri Slnop’un İstanbul’da bulunan gurbetçileri,muhteşem bir gece ile dayanışma örneği sergiledi.

KÜÇÜKÇEKMECE SİNOPSPOR 3.LİGE YÜKSELMEYE KOŞUYOR!

İstanbul’da bulunan yaklaşık 600 bin Sinoplu’yu temsil eden,TFF Bölgesel Amatör Lig  7.Bölge 3.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü,birlik,beraberlik ve dayanışma yemeği Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda yapıldı.Her kesimden Sinoplu’nun katılımının geniş olduğu gece de,spor, siyaset ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile üyesi olan,çok sayıda kişi bir araya geldi.

Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleşen,çoşkulu geçen, birlik,beraberlik ve dayanışma gecesine CHP İstanbul Milletvekili,TBMM CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay , Ak Parti Sinop eski milletvekili Cengiz Tokmak, MHP İstanbul Milletvekili Ahmet Çakar, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av.Recep Şencan,İstanbul Vali Yardımcısı Hüseyin Yılmaz,Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Hüseyin Yılmaz İst. Vali Yardımcısı,geçmiş dönem müsteşar Konuk Mustafa Kemal Zengin,Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı
Gürsel Akpınar, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Gürbüz, Spor yazarı Atilla Gökçe, eski TRT spiker Orhan Ertanhan,Türkiye Gazetesi Spor Müdürü Hasan Sarıçiçek,Gazeteci Yalçın Bayer, Galatasaray kulübü eski başkan yardımcısı Yusuf Günay, Teknik Direktör Yılmaz Vural, İASKF Başkan Vekili İbrahim Mamati, SİAD Başkanı Turgay Öztürk, SİYAD Başkanı Adnan Çeliker, İş İnsanı Fehmi Öztürk, SüperHaber muhabiri gazeteci Mevlüt Yüksel,reklam,tanıtım ve organizasyon sektörünün tanınmış ismi Hulusi Derici ile Adil Yıldız,Çorluspor Kulübü Başkanı Yusuf Gümüş ,Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Küçükçekmece ilçesi spor kulüp temsilcileri , Gurbetçiler 57 taraftar grubunun yanı sıra, çok sayıdaki kişi katıldı. Gecenin sunumunu yapan Küçükçekmece Sinopspor Koordinatörü Barbaros Baltacı yaptı.

ORHAN:O SENE BU SENE,KÜÇÜKÇEKMECE SİNOPSPOR 3.LİGE”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Küçükçekmece Sinopspor kulüp Başkanı Rafet Orhan,Küçükçekmece Sinopspor’u 3.Lige çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacağız.Sizlerden özveri ve destek istiyorum.”diyerek başladığı konuşmasın da,”Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte el birliği yaparak bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Sinop’un birlik ve beraberlik içinde 3.Lige çıkması için sizlerden özveri ve destek istiyorum. Bu destek maddi değil manevi destektir. Sizlerden sosyal medyada Küçükçekmece Sinopspor’dan bahsetmenizi, tribünlere gelip takımlarınıza destek olmanızı, heryerde Küçükçekmece Sinopspor’u konuşmanızı istiyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

KÜÇÜKÇEKMECE’YE BİR PROFESYONEL KULÜP YAKIŞIR!”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi de yaptığı konuşmada daha önce kendisinin de Cennet Barbaros spor kulübüne 15 sene  kulüp başkanlığı yaptığını, Rafet Orhan’ın halinden çok iyi anladığını söyledi. Rafet Başkanın halinden çok iyi anlıyorum. Rafet Başkan hiç endişe etmesin. Tuttuğunu koparır. O sene bu sene hep birlikte 3.lige gidiyoruz diyorsa yapar. Emin olun yapar .Küçükçekmece Türkiye’nin en büyük ilçelerinden  bir tanesi. İstanbul’un da en büyük ikinci ilçesidir.Küçükçekmece’ye bir tane profesyonel futbol kulübü fazlasıyla yakışır diye düşünüyorum dedi.
İstanbul Milletvekili ve TBMM CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay da ,Kalbimiz bu amblem için atıyor. Bize bu gururu yaşatmak üzereler.  Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu mesele hepimizin meselesi. Ayrı, gayrı yok. Bütün Sinoplular’ın bu takımın şampiyon olması için son dakikaya kadar kalbi Sinopspor için atacak. Biz de üstümüze düşeni yapacağız ifadelerine yer verdi.

YUSUF GÜNAY:” HER TÜRLÜ DESTEĞİ SİNOP SPOR İÇİN VERECEĞİZ”

Galatasaray’ın eski yöneticisi Yusuf Günay, İstanbul Sinopspor’a destek vereceklerini belirterek, “Öncelikle Rafet başkanı böyle bir gece düzenlediği için kutluyorum. Sinopspor, Sinopluların gururu olmaya devam ediyor, lider durumda. Ümit ediyoruz ki bu sene şampiyon olacak. Biz de elimizden gelen her türlü desteği Sinopspor’a vereceğiz. Bunu da hak ediyor” diye konuştu.
Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal da geceye imzalı forma göndererek katkıda bulundu.

Atilla Gökçe: “FUTBOLDAKİ VARLIKLARINI SİNOSPOR İSMİ ALTIN DA GMSTERDİNLER!”

Spor yazarı Atilla Gökçe ise Sinop’u temsil edecek olan takımın Sinopspor adı altında birleşmesini istediğini vurgulayarak, “Amatörlük aşamasında çok çile çekti, Sinop temsili uğruna. Sinop vilayetini temsil etmek için. İstanbul’daki Sinopluları bir arada tutmak, sosyal bir dayanışma oluşturmak için. Çok yorgun bir kulüpten söz ediyoruz. Şimdi onlar çok taze bir heyecan içerisindeler. 3. Lig’e yükselmek için bu sezon sonunda inşallah büyük çaba sarf ediyorlar. 3. Lig’e çıktıktan sonra onlara bir tavsiyem olacak. Kızdırabilirim onları. Sinop ilindeki ilgililerle otursunlar, anlaşsınlar. Sinopspor olarak, İstanbul Sinopspor olarak değil, futboldaki varlıklarını göstersinler. Türkiye’de en beğendiğim illerden biri Sinop. Ben Sinop’u görmeden aşık oldum. Sinoplu kardeşlerimize başarılar diliyorum” ifadel

YILMAZ VURAL:GECE DE BİZİM DE TUZUMUZ OLSUN DİYR BURAYA GELDİK”

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural da düzenlenen organizasyona katkıda bulunmak için geldiklerinin altını çizerek şu cümlelere yer verdi:
“Futbol bir spor falan değil, buradaki Sinopluları birleştiren çok önemli bir sosyal olay. O şehrin tanıtımını yapan çok önemli sosyal olay. Arkadaşlarımız da bunun bilincinde valimizle konuştu. Hepsi çok sıcak bakıyorlar. Bir dayanışma olayı bu. Bu akşam da dayanışmanın örneği. Takıma bir imkan sağlamak adına yapıldı. Biz de Atilla abi ile birlikte yemekte tuzumuz olsun diye buraya geldik.”

ENGİN ALTAY:BİZ DE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Küçükçekmece Sinop Spor’un gecesin de,CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkan Vekili Engin Altay da ,”Kalbimiz bu amblem için atıyor. Bize bu gururu yaşatmak üzereler.  Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu mesele hepimizin meselesi. Ayrı, gayrı yok. Bütün Sinoplular’ın bu takımın şampiyon olması için son dakikaya kadar kalbi Sinopspor için atacak. Biz de üstümüze düşeni yapacağız ifadelerine yer verdi.

Geceye katılanlar..Spor yazarları Atilla Gökçe,Hasan Sarıçiçek,GS eski yöneticisi Yusuf Günay,Yılmaz Vural,Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi,Orhan Ertanhan ve Adil Yıldız

HAKAN ÜNSAL’IN FORMASI  159 BİN TL’YE SATILDI!

Yapılan protokol konuşmalarının ardından, kulübün kuruluşundan bu zamana kadar maddi manevi destek verenlere plaketleri takdim verilmesin ardından Galatasaraylı eski Milli futbolcu Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma ile satışa sunuldu. Hakan Ünsal’ın 57 numaralı Galatasaray forması açık artırma SİAD Başkanı Turgut Öztürk ile Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş’ün kıyasıya çekiştiği açık artırmayı Çorluspor Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş’ 159 Bin Liralık ücretle kazandı.Küçükçekmece Sinopspor’un dayanışma gecesin de,daha sonra, ünlü ses sanatçısı Ömer Danış birbirinden sevilen şarkı ve türküleriyle  unutulmaz bir gece yaşattı.

Küçükçekmece Sinopspor Yöneticisi ve Gazeteci Mevlüt Yüksel, eski başkanlardan Hüseyin Demirkol’a gece de bir plaket verdi.

Haber Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR “ŞAMPİYONLAR LİGİ” TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI!

Küçükçekmece Sinop Spor bölgesel amatör liginde(Bal) ilk yarıyı lider bitirdi.

Düşünmek kolaydır, harekete geçmek zordur ve bir insanın düşüncelerini uygulamaya geçirmesi dünyadaki en zor şeydir.

Evet, düşünmek bedava, hareket için eylem lazım.. Çevre lazım. Ekip lazım. Her şeyden önemlisi samimiyet lazım.

Küçükçekmece Sinop Spor bölgesel amatör liginde(Bal) ilk yarıyı lider bitirdi. Takımın sahadaki performansı lider olması, yönetim kurulunda hareket etmeye zorladı. Bileşik kap misali!

İstanbul’da yaşayan Sinoplular takımlarına destek vermek için Küçükçekmece Belediyesi Nikâh Salonunda bir araya geldiler.

Geceye katılım oldukça fazlaydı. Kimler yok tu ki; spor medyasının önde gelen isimleri ve reklam dünyasından, sanat dünyasından isimler ve gündemden hiç düşmeyen Teknik Direktör  Yılmaz Vural, Atilla Gökçe, Yalçın Bayer, Orhan Ertenhan, Yusuf Günay, Hasan Sarıçiçek, Ömer  Faruk Ünal, Hulusi Derici, Siyasetin temsilcileri Sinoplu CHP Gurup Başkan Vekili Engin Altay, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Sinop AK Parti geçmiş milletvekili Cengiz Tokmak ve ilçenin ve Sinopluların kanaat önderleri salonu doldurdu.

Ortaya muhteşem bir dayanışma gecesi çıktı. Sporun birleştirici gücü salona hakimdi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ!

Küçükçekmece Belediye Başkanı Çebi konuşmasında yukarıda isimlerini yazdığım kişilerin masasına ithafen “Şampiyonlar ligi gibi’’ diyerek misafirlerin bir bir adına söyleyerek teşekkür etti.

Gerçekten de masadaki misafir insanlar deyim derindeyse “şampiyonlar lig’’i gibiydi.

Küçükçekmece Sinop Spor’un Başkanı Rafet Orhan’ın gözlerindeki parıltı tüm gelen konukları ile ilgilenmesi gözden kaçmadı. Yönetim kurulunu oluşturan her bir fert geceyi dert edinmiş hiç amasız, lakin demeden gelen misafirler ile ayrı ayrı ilgilendiler.

Amaç birlik ve beraberliğin tavan yaptığı gecede İstanbul’daki Sinopluların sesi olmaktı. Bunu da içlerinden gelerek emek vererek yaptılar.

Çok çalışma başarıyı garantilemez, ama şansını artırır. İlkbaharda çiçek açmayan ağaç, sonbaharda meyve veremez.

Futbol sadece sahada oynanmıyor. Futbolun gerekli olan enstrümanlarını iyi çalmak durumunda kalmak zorundasın yoksa ortaya kimin ne yaptığı belli olmayan bir müzik ve ses kirliliği çıkar. Onun için iyi bir orkestra şefi gerekiyordu, Sinoplular da o kişiyi Kulübün Başkanı yaparak ne kadar iyi bir iş yaptıklarını gösterdiler. O kişide Başkan Rafet Orhan’dı.

Kulübün kuruluşundan bugüne kadar emek vermiş tüm Başkanlar ve emeği geçenler gecede yerini aldılar.

İmece şeklinde tüm insanlar takımın şampiyon olması için el birliği, dayanışma örneği gösterdiler.

Şimdi sıra Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan hoca ve talebelerinde. Un var, yağ var, şeker var, e o zaman helva yapma sırası sizde.

Ya helvayı yiyeceğiz ağzımız tatlanacak ya da helvayı yiyeceğiz! Başka yolu yok!

Nisan ayı içinde nasip olursa “Topta çizgiyi geçerse”ki inşallah geçmesi için sert vurmak lazım! Şampiyon olmamak için hiçbir mazeretimiz yok.

Sinopluların şampiyonlar ligi de şimdilik 3. Lig olsun. Ama şimdilik!

Yapacağım diye vakit geçirme, yaptım de. Vallahi benim gözüm korktu bu Sinoplular bu işi bu sene yapacaklar!

Takım ve kulüp mottosu “O sene bu sene hep birlikte 3.lige’’