Bizden Haberler Galeri Spor 

İSTANBUL SİNOP SPOR ANTALYA YOLCUSU

İstanbul Süper Amatör Küme 3. Grubu şampiyon olarak tamamlayan takımımız Play Off maçları öncesi Antalya’daki kampa girerek çalışmalarını tamamlayacak.
Şampiyonluğun ardından bir araya gelen İstanbul Sinop Spor Başkanı Rafet Orhan, Futbol Şubeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Raşit Şahin, Genel Kaptan Mehmet Sunay ve Genel Sekreter Barbaros Baltacı istişarelerde bulundu.
Futbol Şube olarak zor bir gruptan çıkarak başarıya ulaştıklarını belirten Futbol Şubeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Raşit Şahin, emeği geçen herkese teşekkür ederek bunun bir ekip işi olduğunu belirterek İstanbul Sinop Spor olarak takım olmayı başardıklarını kaydetti.
Play off maçları öncesi yaptıkları istişare sonucunda takımın Antalya’daki kamp yapmasına karar verdiklerini ve bu konuda büyük fedakarlıkta bulunan yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Takımın Antalya’da bir hafta kamp yapacağını belirten Futbol Şube Sorumlusu Raşit Şahin kampa takımın yeni transferlerle birlikte tam kadro katılacağını belirtti.
Bu sene BAL Ligine çıkmak istediklerini kaydeden Raşit Şahin camia olarak buna inandıklarını ve mutlu sona ulaşacaklarını sözlerine ekledi.

Related posts

Leave a Comment