Bizden Haberler Galeri Photography Spor 

İSTANBUL SİNOP SPOR FIRSAT TEPTİ İSTANBUL SİNOP SPOR 1- BAKIRKÖY SPOR 1

İstanbul Sinop Spor BAL Ligine yükselme maçlarının ikincisinde Avcılar Belediyesi Atatürk Stadında karşılaştığı Bakırköy Spor ile 1-1 berabere kalarak puanını 2’ye çıkardı.
Maçta sayısız gol pozisyonundan yararlanamayan İstanbul Sinop Spor büyük fırsat tepti.
Maça hızlı başlayan İstanbul Sinop Spor 12. dakikada golcüsü Ümit’in ayağından kazandığı golle 1-0 öne geçti ve maça golle başladı.
Maçın 45+3. dakikasında Bakırköy Spor’un kazandığı serbest vuruşta topun başına geçen Serkan attığı şık golle eşitliği sağladı ve ilk yarı 1-1 berabere bitti.
Maçın ikinci yarısında İstanbul Sinop Spor sayısız gol pozisyonu bulsa da oyunu Bakırköy Spor yarı sahasına yıksa da aradığı golü bulamayınca maç 1-1 berabere sonuçlandı.
Futbol Federasyonunun aldığı karar neticesinde seyircisiz oynanan maçta sadece 15 yönetim kurulu üyesinin maçı izlemesine izin verildi. Maç Mavi Karadeniz TV ekranlarında Sinoplu Gazeteci Barbaros Baltacı’nın anlatımı ve Sinoplu Gazeteci ve Spor Yazarı Adil Yıldız’ın yorumları ile naklen yayınlandı.
Bu sonuçla İstanbul Sinop Spor ve Bakırköy Spor puanlarını 2’ye çıkarmış oldu. Çok önemli bir 2 puan kaybetti.
İstanbul Sinop Spor 3. haftada grubun puansız takımlarından Beykoz 1908 Spor ile karşı karşıya gelecek. Maç fotoğrafları için Yılmaz Aktepe’ye çok teşekkür ediyoruz.
Maçı izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için maç linkini paylaşıyoruz.

Related posts

Leave a Comment